Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Fiat Punto

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Fiat Punto | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:17 ,

Fiat Punto 1.4 benzin 8V 2007 57kw

3 190 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 18:07 , ,

Fiat Punto 1.3mjet 2009 PERFEKTNO

2 590 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:06 , ,

Fiat Punto 1.3mjet 2009g

2 590 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 02:28 ,

FIAT PUNTO

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 17:45 , ,

FIAT PUNTO 1.3 MJET 07GOD EKSTRA

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
11 јун. 15:21 Претпријатие , ,

Fiat Punto I 1.1 1997

890 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
10 јун. 22:43 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
10 јун. 21:26 , ,

Fiat Punto 1.2 benzin 44kw 2008

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
10 јун. 20:23 , ,

Fiat Punto 1.9 JTD 2002

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
10 јун. 18:43 ,

Fiat Punto -08

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
09 јун. 16:24 Претпријатие , ,

Fiat Punto 1.3 JTD

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
05 јун. 07:18 ,

Fiat Punto 1.3 mjet dizel

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 јун. 16:02 Претпријатие , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
30 мај 13:02 ,

Fiat Grande punto 1.3

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
24 мај 11:00 , ,

Fiat Punto 1.2 8v..44kw

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 15:34 ,

Fiat punto

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 09:42 Претпријатие ,

Fiat Punto 1.3 M Jet 2011

3 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 02:12 ,

Se prodava fiat punto

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
06 мај 23:13 , ,

Fiat Punto S 1999 so 160.000km benzin

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
30 апр. 10:05 ,

Fiat Punto 1.2 benzin 2004

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
26 апр. 10:19 Претпријатие , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd Automatik

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
24 апр. 22:05 ,

Fiat punto 1.2 ELX model (full oprema)

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 04:18 , ,

Fiat Punto 1.2 16v benzin 2000 6 brzini plus rikverc

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 10:37 ,

Fiat Punto 59kw 1.2 plus ima panorama sto raboti

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 12:43 , ,

Prodavam Fiat Punto Evo 1.4 multiair 2010 god

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
23 мар. 17:17 Претпријатие ,

Fiat Punto 1.4 57kw 77 ks 2010 fabricki metan

2 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 12:48 ,

Fiat Punto

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
20 мар. 18:58 , ,

Fiat Punto 1.3 multijet 51kw so pominati 157.000

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 10:15 ,

Fiat Punto 1.2 benzin 2008

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
14 мар. 13:04 ,

FIAT PUNTO - EURO 4

750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 11:43 , ,

Fiat Punto 1.3 multjet 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 14:58 ,

Fiat Punto 1.9 jtd

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
06 мар. 23:21 , ,

Se prodava Fiat Punto

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
05 мар. 12:20 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO II SX 1.2 REG DO 10.12.21 SO OPREMA

1 390 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 08:55 ,

Fiat Punto -08

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
01 мар. 15:03 ,

Fiat Punto -08

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар. 14:50 ,

Fiat Punto -08

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 09:49 Претпријатие ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
22 фев. 16:27 ,

se prodava

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 06:48 , ,

Fiat Punto 1.9 Diesel

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 18:04 , ,

Prodavam neuvezeno Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 17:50 ,

Fiat Punto 1.9

1 600 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 02:02 , ,

Se prodava Fiat Punto GRANDE 2006 Dizel Motor 1.3 Kolata e

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
28 јан. 20:02 , ,

Fiat punto

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
28 јан. 20:00 , ,

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Fiat Punto | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации