Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Punto

Вчера 14:29 ,

Fiat Punto -96

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 02:28 ,

FIAT PUNTO

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:25 ,

FIAT PUNTO 1.2 8V ITNO

1 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
06 авг. 09:06 Претпријатие ,

Fiat Punto 1.3jtd -05

2 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
05 авг. 22:43 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
05 авг. 21:26 , ,

Fiat Punto cena po dogovor

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
05 авг. 21:03 , ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet - 07

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг. 20:23 , ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
03 авг. 21:33 , ,

Fiat Punto 1.9 JTD Full oprema klima

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
29 јул. 10:35 , ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET-06

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул. 13:52 ,

Fiat Punto 1.3 multijet unikat

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
23 јул. 11:09 Претпријатие ,

FIAT PUNTO 1.3 JTDM 70 KS 154000KM -08 MT Auto

2 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 07:52 , ,

FIAT PUNTO 1.2 Atest Plin...Neuvezeno

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
21 јул. 21:58 ,

Fiat punto

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
20 јул. 10:30 , ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -08 SO FULL OPREMA

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 00:19 ,

Fiat Punto

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
19 јул. 14:46 , ,

Fiat punto moze zamena

1 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 јул. 13:12 ,

Fiat Punto 1.3 MultiJet ��

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
14 јул. 18:01 ,

FIAT PUNTO 1.3 Mjet perfektno

2 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
11 јул. 16:25 Претпријатие , ,

Fiat Punto 1.3 cdti Automatik

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
07 јул. 23:12 ,

FIAT PUNTO 2006 GODISEN FULL OPREMIRAN

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 јул. 10:48 ,

Fiat Punto 1.9 jtd -00

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 14:10 ,

Fiat Punto 1.3 multijet unikat

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
30 јун. 15:53 , ,

Fiat Punto -11

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
28 јун. 19:29 ,

Fiat Punto Sole 1.1 1999

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
24 јун. 12:40 Претпријатие , ,

Fiat Punto -07

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 18:06 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN PERFEKTNO 07

2 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
18 јун. 14:35 ,

Fiat Punto -05

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 00:15 ,

FIAT PUNTO 1.2

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
17 јун. 02:09 ,

fiat

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 01:55 , ,

Fiat punto

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
14 јун. 10:28 ,

Fiat Punto JTD 1.9 2000god

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
07 јун. 22:26 , ,

Se prodava fiat punto

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 22:18 , ,

Fiat Punto -05

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 22:18 , ,

Fiat punto

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 00:06 ,

Fiat punto

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 15:56 ,

Fiat Punto 60SX

1 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
30 мај 14:46 , ,

Fiat Punto -99

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 20:07 ,

FIAT PUNTO 1.3 JTD 70 KS -04

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
28 мај 18:56 ,

Fiat Punto itno

1 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 01:48 , ,

Fiat Punto Evo 1.3 m. Jet 90ks ful oprema

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
18 мај 21:18 ,

Fiat Punto 1.3 Mjet perfektno unikat

2 390 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 03:36 , ,

Fiat Punto

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
17 мај 03:23 , ,

Fiat Punto

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 19:08 , ,

Prodavak punto FABRIKA SO 90 000km pominati

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
15 мај 16:38 ,

Punto itno

1 540 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 00:35 , ,

Fiat Punto

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток