Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Fiat | Punto Evo | Pazar3

Денес 11:00 Автомобили , Куманово

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток