Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Fiat | Punto Evo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 12:00 ,

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 15:31 ,

FIAT PUNTO EVO 1.4 MULTIAIR 77KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
15 мар. 17:46 , ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTI-JET -10 ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
17 фев. 13:32 , ,

Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet -11 Euro5 Start&Stop

4 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
10 јан. 14:09 , ,

Fiat Punto

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
06 дек. 09:07 ,

Fiat Punto Evo

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
18 окт. 17:27 , ,

Fiat Grande punto evo 1.3 multijet 55kw

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
01 јун. 18:09 , ,

Fiat Punto Evo Sport

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 45 000 - 49 999
20 фев. 23:11 ,

Fiat Punto Evo 1.3 Multy Jet

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
21 окт. 13:21 ,

Fiat Punto Evo -10

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
Кон почеток