Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Punto

03 јул. 10:48 ,

Fiat Punto 1.9 jtd -00

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 21:07 ,

Fiat punto 1.9 jtd

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
31 мар. 01:05 ,

Fiat Punto 1.2 8 v

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
02 фев. 22:08 ,

Fiat Punto 1.9 jtd

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 23:57 ,

Fiat Punto 55

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 23:42 ,

Fiat Punto

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
26 окт. 14:38 ,

Fiat Punto 1/3

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
12 авг. 11:30 ,

Fiat Punto 55

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
04 јул. 19:14 ,

Fiat Punto 1.2 8V

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
03 мај 23:32 ,

Fiat Punto 1.9 jtd

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 22:49 ,

Fiat Punto 1.2 Full oprema Vo Odlicna sostojba

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
16 окт. 12:13 ,

Fiat Punto -02

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 12:28 , ,

Fiat Punto -02 1.2 16v

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 20:40 ,

Fiat Punto 1.1 -00

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
23 мар. 18:39 ,

Fiat Punto itno -00

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
20 дек. 23:15 ,

FIAT PUNTO 1.2 16V -02

1 990 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
06 дек. 13:53 ,

Fiat Punto 1.9 jtd top sostojba -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
23 окт. 18:36 ,

Fiat Punto -00

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
24 апр. 13:51 , ,

FIAT PUNTO -00

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток