Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Fiat Punto | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Fiat Punto | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 мар. 12:43 , ,

Prodavam Fiat Punto Evo 1.4 multiair 2010 god

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
15 окт. 21:03 , ,

FIAT PUNTO 2002 DIZEL

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 21:40 , ,

Prodavam

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
27 авг. 00:29 , ,

Prodavam FIAT PUNTO 1.2

1 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 08:16 , ,

FIAT PUNTO 1.3JTD -07 SO REG

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
24 септ. 16:10 , ,

FIAT Punto

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
22 авг. 12:53 , ,

Fiat Punto

600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
01 јун. 19:17 , ,

Fiat Grande Punto

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
04 фев. 13:18 , ,

Fiat Punto Clasic

2 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
29 јан. 17:56 , ,

Fiat Punto Clasic

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
26 ноем. 21:32 , ,

Fiat Punto

5 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
15 мар. 14:56 , ,

FIAT PUNTO 1.2

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
13 мар. 20:24 , ,

Fiat Punto 1.7 d

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
07 мар. 12:27 , ,

Fiat Punto 1.2 benzin so klima

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
04 окт. 20:29 , ,

Fiat Punto 1.2 8v

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
08 септ. 23:34 , ,

Fiat Punto

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 септ. 18:55 , ,

FIAT PUNTO DIZEL

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
22 авг. 18:07 , ,

Fiat Punto

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
19 авг. 12:26 , ,

FIAT Punto

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
02 јул. 14:25 , ,

Fiat Punto 1.2 60ks

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
18 мај 18:42 , ,

Fiat Punto

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
15 мај 09:24 , ,

Fiat Punto 1.3 MultiJet

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 21:28 , ,

Fiat Punto

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
13 апр. 18:14 , ,

Fiat Punto 1.2 Atest Plin Reg 07 -17 Pali Vozi

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
08 септ. 19:23 , ,

Fiat Punto sx -00

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 11:43 , ,

Fiat Punto 1.2 8v -01

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
05 мај 09:11 , ,

Fiat Punto 1.2 -07

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
01 мај 09:13 , ,

Fiat Punto -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
07 апр. 20:28 , ,

Fiat Punto 1.2 -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
24 мар. 15:57 , ,

Fiat Punto 1.2 -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
06 мар. 12:58 , ,

Fiat Punto 1.2 -00

2 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
17 ноем. 13:47 , ,

Fiat Punto 1.3 Multi Jet Dizel -11

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 35 000 - 39 999
07 ноем. 04:56 , ,

Fiat Punto 1.1 tri vrati benzinec -98

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
21 окт. 20:39 , ,

Fiat Punto Dizel -11

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 30 000 - 34 999
21 септ. 08:52 , ,

Fiat Punto -95

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
03 септ. 12:07 , ,

Fiat Punto -01

1 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
19 јун. 22:27 , ,

Fiat Punto -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 15:03 , ,

Fiat Punto S -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
17 мар. 14:56 , ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -04

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Fiat Punto | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации