Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Fiat | Punto | Pazar3

26 јун. 20:02 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

FIAT PUNTO 1.9 JTD

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
23 јун. 09:12 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

FIAT Punto 2 JTD 1.9. -00

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 20:42 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

FIAT PUNTO 1.1

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток