Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Fiat | Punto | Pazar3

21 окт. 12:13 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto 1.2 benzin.plin

2 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
05 авг. 16:49 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto van Tovarno

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
05 авг. 23:39 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto Top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 мар. 12:51 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
12 јул. 19:02 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto -00

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток