Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Fiat | Punto

Вчера 18:56 ,

Fiat Punto itno

1 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 16:38 ,

Punto itno

1 540 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 05:17 ,

Itno se prodava punto

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 04:58 ,

Fiat Punto Itno

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 23:02 ,

Fiat punto

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 18:58 ,

Prodavam Fiat punto

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
22 апр. 07:04 ,

FIAT PUNTO GRANDE 1.3 JTD

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 19:56 , ,

VW GOLF 2 1.9

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
22 окт. 10:41 ,

Fiat Punto moze zamena za yugo

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
19 септ. 19:57 ,

Fiat Punto

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 11:34 ,

Fiat Punto so zelen karton odlicno

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 20:26 ,

Fiat Punto 1.1

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 22:41 , ,

Fiat Punto 1.2

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 10:17 , ,

Fiat Punto

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 16:27 , ,

Fiat punto 1.9 jtd eko

71 558 760 МКД

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 10:06 , ,

Fiat Punto 1.2 16v

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 13:17 ,

Fiat Punto dizel 1.9 jtd

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 16:33 , ,

Fiat Punto

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
20 јун. 23:57 ,

Fiat Punto 1.2 16v

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 12:28 , ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 07:58 ,

Fiat Punto 1.2 i lizing na 24 rati bez kamata

2 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
14 окт. 10:15 ,

Fiat Punto

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 50 000 - 54 999
10 окт. 18:10 , ,

Fiat Punto 1.2

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
07 окт. 21:48 ,

Fiat Punto

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
30 септ. 15:25 ,

FIAT PUNTO 1.2 16 ventili FULL OPREMA

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
16 септ. 17:36 ,

Fiat Punto

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 01:40 , ,

Fiat Punto

1 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
06 јул. 00:55 ,

Fiat Punto

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
30 апр. 11:52 ,

Fiat Punto 1.7JTD registriran cela god moze zamena

1 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
18 мар. 14:36 , ,

FIAT PUNTO 1.1

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
30 јан. 03:36 , ,

Fiat Punto

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 23:01 ,

Fiat Punto

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 22:41 ,

Fiat Punto 1.2

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
17 јан. 22:37 , ,

Fiat Punto

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
17 јан. 22:37 ,

Fiat Punto 1.2

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
17 јан. 22:21 ,

Fiat Punto

1 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
15 јан. 21:44 ,

Fiat Punto 1.2 16v

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 15:09 ,

Fiat Punto 16v me gjendje te regullt

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
02 јан. 20:16 ,

Fiat Punto

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
31 дек. 16:56 ,

Fiat Punto 1.2 16v

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
10 ноем. 15:56 ,

Fiat Punto Sporting 1.2 60kw -02

1 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 18:25 ,

Fiat PUNTO -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
10 авг. 19:18 ,

FIAT PUNTO 1.2 - 00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
11 јул. 19:57 , ,

Fiat Punto 1.9 d registrirano duplo komandi -01

2 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 16:10 ,

Fiat Punto -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
13 мај 13:51 ,

FIAT PUNTO 1.9 DIZEL -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 19:00 Претпријатие ,

FIAT PUNTO 1.9 DIZEL -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
25 апр. 22:12 ,

Fiat Punto 1.2 16v full oprema -03

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
10 апр. 03:35 ,

Fiat Punto 1.9 -01

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 95 000 - 99 999
22 мар. 14:10 ,

Fiat Punto GT 1.4 -98

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток