Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Qubo

28 ноем. 19:54 ,

Fiat Qubo

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
05 ноем. 10:32 , ,

FIAT QUBO 1.4 BENZ METAN FULL OPREMA -12

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
21 јул. 23:05 ,

Fiat Qubo 1.4 -08

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
04 дек. 05:06 ,

Fiat Qubo

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 12:01 , ,

FIAT QUBO vo top sostojba

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток