Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Scudo

12 мај 23:23 , ,

FIAT SCUDO PANORAMA 9-Sedista

8 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 08:16 , ,

Fiat Scudo

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 22:19 , ,

Fiat Scudo

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 20:50 , ,

Fiat Scudo itno

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
29 септ. 09:16 , ,

FIAT SCUDO 2.0 120 MULTIJET tovarno -11

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 15:36 Претпријатие , ,

FIAT SCUDO -10

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 21:13 ,

FIAT SCUDO

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 12:02 ,

Fiat Scudo 2.0jcd

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
28 јул. 14:26 , ,

Fiat Scudo M1 Patnichko

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
19 мар. 13:56 ,

FIAT SCUDO

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
08 мар. 15:23 ,

Fiat Scudo

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 18:49 ,

Fiat Scudo 1.6 mulitijet dizel

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
10 јан. 02:56 ,

Fiat scudo combinato

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 19:10 ,

FIAT SCUDO 2.0 JTD 100KS PRV GAZDA NEVEZUVANO

2 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 15:18 ,

Fiat Scudo 1.9 Diesel kombi

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 19:32 , ,

Fiat Scudo kombinato

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 13:55 ,

Fiat Scudo 2008 2.0 dizel Prv Sopstvenik

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
29 јул. 20:30 , ,

Fiat Scudo 2.0Hdi

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 08:57 , ,

Fiat Scudo

4 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
04 јун. 11:50 ,

FIAT SCUDO 1.6 MULTI JET 146000 KM SVAJCARSKI UVOZ

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 мај 09:17 , ,

FIAT SCUDO 1.9 TD EXTRA

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 01:58 , ,

Fiat Scudo combinato

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 21:17 ,

FIAT SCUDO 1.9 TD KLIMA 8+1 SERVO EVRO KUKA

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 дек. 15:08 ,

FIAT SCUDO 2,0 MULTIJET

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
31 окт. 13:57 ,

Patnicko vozilo FIAT SCUDO -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 16:21 , ,

Patnicko vozilo Fiat Scudo 8+1 2.0 dizel

8 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
29 мар. 00:15 ,

Fiat Scudo 20 JTD -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 21:41 ,

Fiat Scudo -98

1 999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 02:16 ,

FIAT SCUDO COMBINATO 1.9TDI -96

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
08 дек. 23:04 , ,

Fiat Scudo 1.9 tdi -00 Evtino

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун. 22:03 ,

Fiat Scudo combinato -98

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 17:39 ,

Fiat Scudo -02

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток