Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Sedici

27 јул. 23:00 Претпријатие ,

BMW 320 D 177 KS EURO5 NOVA -09 MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 03:19 , ,

SEDICI 4X4 NOVOOO

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
09 фев. 17:41 ,

FIAT SEDICI 1.9 DIZEL 4x4 PERFEKTEN

3 690 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 14:17 Претпријатие ,

Fiat Seidici 1.9JTD 4x4

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 ноем. 19:45 ,

FIAT SEDICI 1.9M-JET 4x4 120ks 108000km MAKS AUTO

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
02 јун. 17:34 ,

FIAT SEDICI 1.9M JET 120KS 4x4 6BR LIZING MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
16 мај 19:55 ,

FIAT SEDICI 1.9M-JET 4x4 6BR KOZHA LIZING MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 21:07 ,

FIAT SEDICI

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
18 јан. 19:37 ,

FIAT SEDICI 4x4 EMOTION 1.9MultiJet 120ks 6br

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 17:28 ,

FIAT SEDICI 1,9 4X4 88 KW

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 19:55 ,

FIAT SEDICI 1.9 M-JET120KS 4X4 NAVIGACIJA MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 мај 22:56 ,

FIAT SEDICI 1.9 multijet -06 4x4 PERFEKTEN

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
06 мај 09:29 ,

FIAT SEDICHI 1.9M-JET 120KS -07 4X4 NOVO

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
04 јан. 08:54 , ,

FIAT SEDICI 1.9JTDm 120KS 4X4 -07 AUTO KODEKS

5 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
16 дек. 23:37 ,

FIAT SEDICI 1.9 multijet -10NEW FACE4x4 PERFEKTEN

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 08:26 ,

FIAT SEDICI 1.9 multijet -06 4x4 PERFEKTEN

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
30 јун. 19:04 ,

FIAT SEDICI 1.9 multijet -07 4x4 PERFEKTEN

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 20:59 ,

FIAT SEDICI 1.9 multijet -06 4x4 PERFEKTEN

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток