Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Sedici

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


08 јул. 18:22 Претпријатие ,

FIAT SEDICI 1.9 JTDM 120 KS 4X4 -08 MT Auto

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 03:19 , ,

SEDICI 4X4 NOVOOO

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
20 мај 20:23 , ,

SEDICI 4X4 NOVOOO

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
09 фев. 17:41 ,

FIAT SEDICI 1.9 DIZEL 4x4 PERFEKTEN

3 690 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 14:17 Претпријатие ,

Fiat Seidici 1.9JTD 4x4

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 ноем. 19:45 ,

FIAT SEDICI 1.9M-JET 4x4 120ks 108000km MAKS AUTO

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
02 јун. 17:34 ,

FIAT SEDICI 1.9M JET 120KS 4x4 6BR LIZING MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток