Македонски | Shqip | English |
19 окт. 18:53 Автомобили , Свети Николе

Fiat Seicento

950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 15:45 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Seicento

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 45 000 - 49 999
17 септ. 17:40 Автомобили , Скопjе , Центар

FIAT SEICENTO 1.1i so KLIMA+ATEST PLIN

1 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
17 септ. 10:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Seicento 900

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
06 септ. 14:21 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Dostavno vozilo Fiat Seicento

1 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
06 септ. 13:29 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Dostasvno vozilo Fiat Seicento

1 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
06 септ. 13:29 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Seicento

1 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
09 јун. 12:41 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Fiat Seicento -06 klima

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
06 мар. 17:19 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Seicento Sporting so Plin atest

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
06 јул. 09:24 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Seicento Full opremeno neuvezuvano

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
24 мај 13:12 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Seicento Van

Година: 2011
Километража: 55 000 - 59 999
23 апр. 11:07 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Seicento

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
21 апр. 21:33 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Seicento kako od fabrika reg

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
18 апр. 17:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Seicento socuvano kako od fabrika

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 85 000 - 89 999
19 мар. 10:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Seicento top vozilo

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
19 фев. 23:00 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Seicento

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
02 ноем. 10:40 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT SEICENTO ITNO

Година: 2011
Километража: 25 000 - 29 999
31 окт. 01:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Seicento

2 050 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
23 авг. 10:44 Автомобили , Неготино

Fiat Seicento

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
18 авг. 18:06 Автомобили , Тетово

Fiat Seicento

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
04 авг. 10:30 Автомобили , Крива Паланка

FIAT SEICENTO 0.9BENIZN SERVISIRANO

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
13 мај 19:59 Автомобили , Тетово , Боговиње

Fiat Seicento Young

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек. 09:06 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Seicento

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 95 000 - 99 999
02 ноем. 09:58 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT SEICENTO -07 so 62 000km Maksimalno socuvano

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
25 септ. 23:05 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Seicento -08

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
23 јул. 12:40 Автомобили , Свети Николе

Fiat Seicento 900cm -02

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
01 јун. 15:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT Seicento -00

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
14 мај 20:47 Автомобили , Охрид

Fiat Seicento -02 vo odlicna sostojba

1 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 16:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Seicento -01

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 65 000 - 69 999
10 дек. 20:50 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Seicento so atestiran plin -00

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
20 ноем. 13:07 Автомобили , Кавадарци

Fiat Seicento sporting 1.1 full klima -02

Година: 2002
Километража: 65 000 - 69 999
21 септ. 17:04 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Seicento -03 kako od fabrika servisna kniska

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
18 септ. 15:12 Автомобили , Струмица

Fiat Seicento -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
05 авг. 18:16 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Seicento VAN -08

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
01 јул. 21:15 Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT SEICENTO 1.1 FUL KLIMA KAKO NOVO-03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
15 јун. 18:16 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FIAT SEICENTO -06

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
13 јун. 18:46 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FIAT SEICENTO -06

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
31 мај 16:54 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Siecento -02

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
30 апр. 16:44 Автомобили , Скопjе , Бутел

FIAT SEICENTO REG PLIN KLIMA EVTINO-98

990 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
25 апр. 09:59 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Seicento -07

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
23 апр. 15:30 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT SEICENTO PRVA GAZDARICA ODLICNO -00

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 75 000 - 79 999
17 мар. 23:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Seicento -98

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
23 фев. 13:52 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT SEICENTO VAN TOVARNO -09

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток