Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Fiat | Seicento | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


19 окт. 18:53 Автомобили , Свети Николе

Fiat Seicento

950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 15:45 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Seicento

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 45 000 - 49 999
17 септ. 17:40 Автомобили , Скопjе , Центар

FIAT SEICENTO 1.1i so KLIMA+ATEST PLIN

1 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
17 септ. 10:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Seicento 900

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
06 септ. 14:21 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Dostavno vozilo Fiat Seicento

1 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
06 септ. 13:29 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Dostasvno vozilo Fiat Seicento

1 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
06 септ. 13:29 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Seicento

1 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
09 јун. 12:41 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Fiat Seicento -06 klima

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
06 мар. 17:19 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Seicento Sporting so Plin atest

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
06 јул. 09:24 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Seicento Full opremeno neuvezuvano

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток