Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Fiat | Seicento

18 авг. 18:06 ,

Fiat Seicento

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
13 мај 19:59 , ,

Fiat Seicento Young

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток