Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Stilo

Вчера 15:49 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:07 , ,

FIAT STILO 1,9 JTD

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 04:06 ,

Fiat Stilo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг. 22:31 , ,

FIAT STILO 2001GOD 1.9 JTDI

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
03 авг. 13:48 Претпријатие ,

FIAT STILO 1.4 CH UVOZ

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
02 авг. 17:57 , ,

Fiat Stilo

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 18:42 , ,

PRODAVAM FIAT STILO

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 09:36 Претпријатие , ,

Fiat Stilo

1 260 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 12:40 , ,

FIAT STILO DIZEL 1.9 JTD -05 ITNO

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
28 јун. 19:44 , ,

Fiat Stilo -02

1 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 10:06 , ,

Fiat Stilo 1.9 jtd -04

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 00:08 ,

Fiat Stilo -03

1 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
12 јун. 10:58 ,

Fiat Stilo Dizel -01

1 880 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 18:40 Претпријатие ,

Fiat Stilo 1.9JTDm 120ks *MULTIJET* - 06

2 777 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 09:56 , ,

Fiat Stilo

2 050 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 08:31 , ,

Fiat Stilo registrirano cela godina

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
14 апр. 16:10 Претпријатие , ,

Fiat Stilo

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
29 мар. 01:07 ,

Fiat Stilo

1 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
26 мар. 00:36 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
26 мар. 00:36 ,

Fiat Stilo 1.9 jtd -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 18:49 , ,

Fiat Stilo 1.9 JTD Itno

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
24 мар. 10:13 ,

Fiat Stilo 1.9 jtd

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 19:11 , ,

Fiat Stilo 1.4

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 19:33 , ,

Fiat Stilo -03

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
06 мар. 16:48 , ,

Fiat Stilo 1.6 -04

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
02 мар. 18:42 , ,

Fiat Stilo -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев. 12:44 , ,

Fiat Stilo -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 фев. 13:37 ,

Fiat Stilo

1 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 12:14 ,

Fiat Stilo Multijet

1 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 08:27 , ,

Fiat Stilo -02

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
24 јан. 23:32 , ,

Fiat Stilo 2.4

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
17 јан. 15:32 ,

FIAT STILO 1.9 MULTIJET -06

1 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
16 јан. 13:57 ,

Fiat Stilo

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 19:41 , ,

FIAT STILO NA DELOVI

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 јан. 17:48 , ,

FIAT STILO 1.6 -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
29 дек. 21:13 ,

Fiat Stilo

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
27 дек. 10:22 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD 115KS

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
25 дек. 15:49 ,

Fiat Stilo

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
01 ноем. 19:56 , ,

Fiat Stilo

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 01:29 , ,

Fiat Stilo 1.6 16v -02

2 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 12:10 , ,

Fiat Stilo 1.9

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 17:51 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD

2 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 19:00 ,

Fiat Stilo 2.4 Abarth

1 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 10:39 ,

Fiat Stilo benzin 1.6/16v -02 Uvoz Germanija

1 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 08:59 , ,

FIAT STILO 1.9 JTD

2 590 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
18 септ. 21:09 , ,

Fiat Stilo 1.9 jtd

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 15:52 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD 85KW -02 Dizel

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток