Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Fiat Stilo

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Fiat Stilo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 јун. 04:06 ,

Fiat Stilo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 15:49 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
12 јун. 16:06 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd 85kw 2002

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 10:30 Претпријатие , ,

Fiat Stilo

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
13 апр. 13:59 ,

Fiat Stilo jtd 1.9 2002

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 21:32 , ,

Се продава FIAT STILO

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 16:18 ,

Fiat Stilo 2003 dizel

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 45 000 - 49 999
12 мар. 14:06 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd 85kw 2002

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 00:26 ,

Se prodava

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 14:59 , ,

Fiat Stilo 1.9 jtd

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 17:45 ,

Fiat Stilo 1.9 jtd 85 kw

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 15:45 ,

Fiat Stilo

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан. 09:28 ,

Drzac za fiat bravo 1.9multijet

123 МКД

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
30 дек. 09:37 , ,

Fiat stilo

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 09:11 ,

FIAT STILO JTD 1.9

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 09:18 ,

Fiat Stilo -02

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 11:26 ,

Fiat stilo reg cela godina

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 01:02 ,

Fiat stilo reg cela God

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 12:22 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
16 септ. 00:29 ,

FIAT STILO DIZEL OD 2002

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 08:19 ,

Se prodava Fiat Stioo 1.9 JTD 2003 god

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
05 авг. 22:31 , ,

FIAT STILO 2001GOD 1.9 JTDI

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
02 авг. 17:57 , ,

Fiat Stilo

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 18:42 , ,

PRODAVAM FIAT STILO

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
03 јул. 12:40 , ,

FIAT STILO DIZEL 1.9 JTD -05 ITNO

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 10:06 , ,

Fiat Stilo 1.9 jtd -04

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 00:08 ,

Fiat Stilo -03

1 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
12 јун. 10:58 ,

Fiat Stilo Dizel -01

1 880 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 18:40 Претпријатие ,

Fiat Stilo 1.9JTDm 120ks *MULTIJET* - 06

2 777 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 09:56 , ,

Fiat Stilo

2 050 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 08:31 , ,

Fiat Stilo registrirano cela godina

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
29 мар. 01:07 ,

Fiat Stilo

1 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
26 мар. 00:36 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
26 мар. 00:36 ,

Fiat Stilo 1.9 jtd -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 18:49 , ,

Fiat Stilo 1.9 JTD Itno

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
24 мар. 10:13 ,

Fiat Stilo 1.9 jtd

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 19:11 , ,

Fiat Stilo 1.4

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 19:33 , ,

Fiat Stilo -03

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
06 мар. 16:48 , ,

Fiat Stilo 1.6 -04

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
02 мар. 18:42 , ,

Fiat Stilo -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев. 12:44 , ,

Fiat Stilo -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 фев. 13:37 ,

Fiat Stilo

1 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 12:14 ,

Fiat Stilo Multijet

1 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 08:27 , ,

Fiat Stilo -02

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
24 јан. 23:32 , ,

Fiat Stilo 2.4

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
17 јан. 15:32 ,

FIAT STILO 1.9 MULTIJET -06

1 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Fiat Stilo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации