Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Fiat | Stilo | Pazar3

31 авг. 15:09 Претпријатие Автомобили , Куманово

Fiat Stilo 1.9 JTD -02

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 20:51 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 15:56 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo JTG

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
27 окт. 01:59 Автомобили , Куманово

Fiat stilo

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
18 септ. 22:22 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo 1.9 JTD

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 18:36 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo 1.9 jtd 80 ks ekonomicno

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 15:49 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo 1.9 jtd 85kw/115ksredizajn

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 18:33 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
16 ноем. 23:16 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo 1.8 sport

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
11 септ. 08:51 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo 1.9jtd

2 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 20:32 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo Itno

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
24 апр. 20:22 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
14 дек. 21:49 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo 1.9 JTD -05

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр. 12:07 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo -03

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 21:38 Автомобили , Куманово

Fiat Stilo -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 12:58 Автомобили , Куманово

FIAT STILO 1.9 JTD DIZEL -03

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток