Македонски | Shqip | English |

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 јун. 00:50 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Stilo 1.8 benzin -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 09:58 Автомобили , Струмица

Fiat Stilo

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
22 јун. 13:49 Автомобили , Струмица

Fiat stilo 1.9 ; 59 kw

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
28 мај 20:27 Автомобили , Струмица

Fiat Stilo 1.9 JTD

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 15:34 Автомобили , Струмица

Fiat Stilo 1.9 120ks

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 15:06 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Stilo 1.9 JTD 118ks -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 20:37 Автомобили , Струмица

FIAT STILO 1.9 JTD -04

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 15:41 Автомобили , Струмица

Fiat Stilo -02 moze i zamena za vozilo do 75kw

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 12:23 Автомобили , Струмица

Fiat Stilo 1.9jtd 82ps registrireno -02

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 15:35 Автомобили , Струмица

FIAT STILO 1.9JTD -05

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток