Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Tempra

27 јул. 09:57 Претпријатие , ,

FIAT TEMPRA 1.6 REGISTRIRANA FULL OPREMA PLIN

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
08 јул. 10:09 , ,

Fiat Tempra -98 so atest plin

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
25 мај 01:52 ,

Fiat Tempra

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 350 000 - 399 999
29 јан. 20:50 , ,

Fiat Tempra -91

29 000 МКД

Година: 1991
Километража: 140 000 - 149 999
27 јан. 23:42 , ,

FIAT TEMPRA NA PLIN

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
20 дек. 15:58 Претпријатие ,

Fiat Tempra 1.9 tds turbo diesel 66kw

1 300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 04:17 , ,

Fiat Tempra 1.6 plin atest

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 95 000 - 99 999
15 јул. 17:48 , ,

Fiat Tempra Benzin Plin

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 13:06 ,

Fiat Tempra Itno

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 21:37 ,

Fiat Tempra 1.6

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 14:57 ,

Fiat Tempra 1.6 Benzin Plin

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 17:09 , ,

Fiat Tempra

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:23 ,

Fiat Tempra 1.6

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 12:59 , ,

Fiat Tempra 1.6 Ѕ benzin plin

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
10 фев. 11:17 , ,

Fiat Tempra

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
13 дек. 22:49 , ,

Delovi za Fiat Tempra 1.8 1.6

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
03 дек. 09:51 , ,

Fiat Tempra za delovi

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
27 авг. 10:13 , ,

Fiat Tempra karavan

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 22:40 , ,

Fiat Tempra 1.6 so atestiran plin registrirana

700 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 22:25 , ,

Fiat Tempra

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 22:40 , ,

Fiat Tempa 1.6 Ѕ plin

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
04 мар. 12:03 , ,

Fiat Tempra SW Caravan 1.6 ie

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 09:09 ,

Fiat Tempra

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
29 септ. 12:36 , ,

Fiat Tempra -96

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
29 јун. 21:30 ,

Fiat Tempra -95

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 04:25 ,

Fiat Tempra -93

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
01 јун. 20:46 ,

Fiat Tempra -95

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
23 апр. 14:53 ,

Fiat Tempra 4X4 -92

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
23 дек. 00:25 ,

Fiat Tempra karavan 4x4 -84

700 ЕУР

Година: 1984
Километража: 180 000 - 189 999
14 дек. 16:11 ,

Fiat Tempra 1.6 Benzin Plin -95

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 15:52 ,

Fiat Tempra -93

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
31 окт. 14:02 ,

FIAT TEMPRA 1.8I KLIMATRONIC -93

950 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 17:05 , ,

Fiat Tempra -92

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 18:20 ,

Fiat Tempra -94

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 75 000 - 79 999
09 јул. 21:11 ,

Fiat Tempra 1.9D -92

899 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 16:34 ,

Fiat Tempra 1.6 -95

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
02 јун. 21:43 ,

Fiat Tempra 1.6 -95 plin

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
31 мај 17:35 , ,

Fiat Tempra 1.6 IE Gumu DUNLOP -94

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
10 мај 16:42 , ,

FIAT TEMPRA 1.6 so atest plin -95

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
30 апр. 23:52 ,

Fiat Tempra -95

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
28 апр. 21:28 , ,

Fiat Tempra 1.6 s benzin-plin -95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
06 апр. 15:23 , ,

FIAT TEMPRA 1.6 B -95 G+ATEST PLIN+KLIMA

1 199 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток