Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Tempra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


23 јун. 17:11 , ,

Fiat Tempra -98 so atest plin

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
25 мај 01:52 ,

Fiat Tempra

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 350 000 - 399 999
29 јан. 20:50 , ,

Fiat Tempra -91

29 000 МКД

Година: 1991
Километража: 140 000 - 149 999
27 јан. 23:42 , ,

FIAT TEMPRA NA PLIN

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
20 дек. 15:58 Претпријатие ,

Fiat Tempra 1.9 tds turbo diesel 66kw

1 300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 04:17 , ,

Fiat Tempra 1.6 plin atest

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 95 000 - 99 999
15 јул. 17:48 , ,

Fiat Tempra Benzin Plin

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 13:06 ,

Fiat Tempra Itno

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 21:37 ,

Fiat Tempra 1.6

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 14:57 ,

Fiat Tempra 1.6 Benzin Plin

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток