Македонски | Shqip | English |
04 ноем. 16:27 Претпријатие Автомобили , Тетово

FIAT TIPO 1.6 i

11 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
31 окт. 13:28 Автомобили , Тетово

Fiat Tipo

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 15 000 - 19 999
13 окт. 10:44 Автомобили , Демир Хисар

Fiat Tipo 1.6

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
02 окт. 15:43 Автомобили , Скопjе , Центар

FIAT TIPO 1.4 -16 samo 5000 km

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
18 септ. 12:23 Автомобили , Куманово

Fiat Tipo 1.4

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999
10 септ. 04:17 Автомобили , Демир Хисар

Fiat Tipo

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
31 авг. 01:28 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat tipo plin Atest registrirano

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
31 авг. 01:28 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Tipo

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
26 авг. 02:28 Автомобили , Демир Хисар

Fiat Tipo

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
28 јул. 11:44 Автомобили , Штип

Fiat Tipo 1.9 td

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
23 јун. 17:01 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Tipo

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 04:20 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Tipo 1.4

680 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
04 мај 20:03 Автомобили , Битола

Fiat Tipo 1.6 -93

300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 22:50 Автомобили , Демир Хисар

Fiat Tipo 1.7

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 14:07 Автомобили , Битола

FIAT TIPO 1.6ie

350 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 06:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

FIAT TIPO 1.4 PLIN +klima

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 15:35 Автомобили , Тетово , Теарце

Fiat Tipo

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 17:19 Автомобили , Битола

FIAT TIPO

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 09:40 Автомобили , Скопjе , Центар

FIAT TIPO

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
13 окт. 18:13 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Fiat Tipo

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 12:51 Автомобили , Куманово

Fiat Tipo registrirano itno

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
17 септ. 20:52 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Tipo 1.4 IE

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 15 000 - 19 999
19 јул. 09:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Tipo 1.4

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
06 јул. 01:03 Автомобили , Кочани

Fiat Tipo

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
05 јун. 14:43 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Tipo 1.4 70 ks

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 13:46 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Tipo

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 20:13 Автомобили , Битола

Fiat Tipo

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 19:45 Автомобили , Скопjе , Студеничани

FIAT TIPO

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
15 мар. 20:44 Автомобили , Прилеп , Кривогаштани

Fiat Tipo plin

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
12 фев. 14:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Tipo

570 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 08:01 Автомобили , Куманово

Fiat Tipo

14 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 50 000 - 54 999
12 ноем. 22:28 Автомобили , Велес

Fiat Tipo 1.6 benzin moze i zamena

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
26 окт. 19:55 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Tipo

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
14 окт. 18:55 Автомобили , Скопjе , Чаир

FIAT TIPO

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
21 авг. 10:29 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Tipo 1.9d

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
08 авг. 16:20 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Tipo 1.4

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
29 јул. 23:21 Автомобили , Радовиш

Fiat Tipo moze zamena

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
19 јул. 13:13 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

FIAT TIPO 1.6 PLIN

450 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
09 јул. 12:02 Автомобили , Велес

Fiat Tipo

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
13 јун. 23:31 Автомобили , Берово

Fiat Tipo

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
10 јун. 22:25 Автомобили , Битола

Fiat Tipo -93

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 13:08 Автомобили , Велес

Fiat Tipo 1.4 za seriozni kupci

60 000 МКД

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 01:10 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Tipo 1.4 Atest Plin Odlicno

699 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
20 мар. 18:58 Автомобили , Крива Паланка

FIAT TIPO 1.6

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
08 мар. 19:05 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Tipo 1.7 D

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
24 фев. 16:50 Автомобили , Тетово , Теарце

FIAT TIPO 1.4 PLIN

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 20:36 Автомобили , Тетово , Брвеница

Fiat Tipo benzin plin

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 01:52 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Tipo

26 000 МКД

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 21:10 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Tipo 1.7D

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
02 јан. 17:16 Автомобили , Охрид

Fiat Tipo 1.4 -94

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток