Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Tipo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


23 јун. 12:13 Претпријатие , ,

FIAT TIPO 1.7D REGISTRIRANO MOZE I ZAMENA

699 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 17:47 , ,

Fiat Tipo-registrirano

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
27 апр. 17:46 ,

Fiat Tipo

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
27 апр. 17:46 ,

Fiat Tipo Bmw Audi 1,7 d

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр. 09:30 , ,

FIAT

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
23 фев. 23:43 ,

Fiat Tipo 1.9 td sx

300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
19 фев. 11:46 ,

Fiat tipo

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
11 јан. 18:50 ,

Fiat tipo 1.6

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
23 дек. 14:51 ,

Fiat Tipo

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
16 дек. 17:31 ,

Fiat Tipo 1.7 dizel

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток