Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Fiat | Tipo

14 мај 18:35 ,

Fiat Tipo 1.6 Automatik

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
09 фев. 15:35 , ,

Fiat Tipo

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 16:50 , ,

FIAT TIPO 1.4 PLIN

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 20:36 , ,

Fiat Tipo benzin plin

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 10:16 , ,

Fiat Tipo -95

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
01 фев. 16:15 ,

Fiat Tipo 1.7d -94

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток