Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Ulysse

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


08 јул. 11:45 , ,

Fiat Ulysse -04

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
01 јул. 13:59 Претпријатие , ,

Fiat Ulysse -06

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
29 јун. 07:30 , ,

Fiat ULYSSE 2.0HDI

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 02:47 ,

Ulysse 2.1 d

1 МКД

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 20:49 ,

Ulysse 2.1 d

1 МКД

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 01:39 ,

Fiat Ulysse 2.0 JTD 7 sedista klima 806/evasion/pe

1 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 17:52 , ,

Fiat Ulysse

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 10:39 ,

Fiat Ulysse 1.9 dizel

Година: 1995
Километража: 35 000 - 39 999
30 септ. 21:43 ,

Fiat Ulysse 2.2 Dizel

1 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 10:19 , ,

Fiat Ulysse 2.0 HDI 136ks -08

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток