Македонски | Shqip | English |

Карбинци | Возила | Автомобили | Fiat | Ulysse

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


25 мај 01:39 ,

Fiat Ulysse 2.0 JTD 7 sedista klima 806/evasion/pe

1 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 08:57 ,

Fiat Ullysse 2.0 dizel

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток