Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Uno

07 авг. 23:42 , ,

Fiat Uno 1.0 Atest Plin

450 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 19:05 ,

Fiat Uno 1.7 D

500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
25 јул. 00:23 ,

fiat uno

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
30 јун. 15:05 , ,

Fita Uno 1.0 Dobro Socuvano

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
29 мај 00:53 , ,

Fiat Uno 1.0 benzin plin moze i za delovi

1 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 16:41 , ,

Fiat Uno

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
18 јан. 13:15 ,

Fiat Uno -98

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
17 дек. 00:36 ,

Fiat Uno 1.0 -00

1 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
28 септ. 23:33 ,

Fiat Uno

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
25 септ. 14:39 Претпријатие , ,

FIAT UNO 1.7 DIESEL -01 REGISTRIRANO ZAMENA

790 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
24 септ. 12:49 Претпријатие , ,

EXTRA FIAT UNO 1.0 PLIN REGISTRIRANO N.GUMI MOZE Z

790 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
23 септ. 09:39 , ,

Fiat Uno

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 01:28 , ,

Fiat Uno dizel

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 11:55 ,

Fiat Uno 1.0

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
16 авг. 22:54 , ,

Fiat uno 1.7 dizel

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
07 авг. 03:09 ,

Fiat Uno itnoo

550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
23 јул. 15:09 , ,

Itno Fiat Uno plin benzin -99

499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
18 јул. 01:23 , ,

Fiat Uno 70s

200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
19 јун. 14:37 ,

Fiat Uno -00

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
05 јун. 17:39 , ,

Fiat Uno regristrirano

750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 мај 14:56 , ,

Fiat Uno

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 17:31 , ,

Fiat Uno 1.7 D

300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
02 јан. 12:07 , ,

Fiat Uno 1.7 Turbo dizel

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 11:06 , ,

Fiat Uno top sostojba registrirano ats plin

950 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 14:28 ,

Fiat Uno

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
19 мај 10:45 , ,

Povolno FIAT UNO od prv gazda

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
30 апр. 09:17 ,

Fiat Uno moze I za delovi

450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 85 000 - 89 999
10 апр. 08:35 Претпријатие , ,

FIAT UNO 1.0 PLIN A-TEST NOVI GUMI REGISTRIRANO

690 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 20:36 , ,

Fiat Uno

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
29 јан. 12:45 , ,

Fiat Uno super kola

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
18 јан. 14:01 , ,

Fiat Uno

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
16 дек. 16:53 ,

Fiat Uno itno

30 000 МКД

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
11 дек. 18:10 ,

Fiat Uno

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
22 ноем. 16:38 , ,

FIAT UNO

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 35 000 - 39 999
04 ноем. 17:54 , ,

Fiat Uno

750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
23 септ. 14:59 , ,

Mnogu socuvano Fiat Uno

1 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
20 септ. 15:01 , ,

FIAT UNO

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 35 000 - 39 999
12 септ. 20:39 ,

FIAT UNO 1.7 DIZEL 4l/100 ,4 vrati,kuka

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
08 јул. 17:56 , ,

Fiat Uno zacuvano moze zamena za td

750 ЕУР

Година: 1985
Километража: 10 000 - 14 999
26 мај 16:38 , ,

Fiat Uno 1.1

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
14 мај 23:03 ,

Fiat Uno

660 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток