Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Uno

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


30 јун. 15:05 , ,

Fita Uno 1.0 Dobro Socuvano

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
29 мај 00:53 , ,

Fiat Uno 1.0 benzin plin moze i za delovi

1 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 16:41 , ,

Fiat Uno

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
18 јан. 13:15 ,

Fiat Uno -98

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
17 дек. 00:36 ,

Fiat Uno 1.0 -00

1 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
28 септ. 23:33 ,

Fiat Uno

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
23 септ. 09:39 , ,

Fiat Uno

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 01:28 , ,

Fiat Uno dizel

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток