Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Fiat | Uno | Pazar3

11 дек. 18:10 Автомобили , Куманово

Fiat Uno

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
30 јун. 03:23 Автомобили , Куманово

Fiat Uno 1000 ei -98

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
08 фев. 15:50 Автомобили , Куманово

Fiat Uno -97

400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток