Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Fiat | Гостивар

126 , 1
500 , 2
500C , 1
Brava , 3
Bravo , 7
Croma , 6
Doblo , 9
Ducato , 3
Fiorino , 1
Idea , 2
Linea , 3
Marea , 2
Multipla , 1
Panda , 5
Punto , 39
Punto Evo , 1
Qubo , 1
Scudo , 1
Stilo , 6
Tipo , 1
Ulysse , 1
Uno , 7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Fiat | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 мај 20:54 ,

Fiat Qubo

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
30 мар. 10:37 ,

Fiat Punto Evo 2009

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 15:14 ,

Fiat Uno

650 ЕУР

Година: 1986
Километража: 80 000 - 84 999
24 фев. 00:12 ,

FİAT 500 ABARTH 695

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
22 јан. 14:56 ,

Fiat Linea -09 Dynamic

3 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
11 дек. 14:58 ,

Fiat Grande Punto automatic

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 17:53 ,

Fiat grande punto automatic

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 окт. 02:17 ,

Kolata e full opti e vo dobra sostojba pali i vozi

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 окт. 17:55 ,

Fiat bravo I hyndai accent za delovi

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
01 септ. 23:57 ,

FIAT PUNTO 2006 GODISEN ODLICNO

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун. 02:09 ,

fiat

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
09 јун. 11:02 ,

Fiat Punto 1.3 Multijet

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 22:19 ,

Fiat Panda

2 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
04 мар. 16:50 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.4 T-JET 96000km garantirano -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
19 јан. 23:38 ,

Fiat Punto

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 21:54 ,

Fiat Croma Itno

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан. 14:47 ,

Fiat Ducato -11

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 20:50 ,

Fiat Punto 1.2 -10 kako novo so garancija

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
09 окт. 00:31 ,

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
08 окт. 17:49 ,

Fiat Bravo

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 02:09 ,

Fiat Croma -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
12 септ. 16:46 ,

Fiat Ducato Tovarno Kombe Vgraden Metan

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 35 000 - 39 999
12 септ. 10:09 ,

Fiat Punto

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 90 000 - 94 999
23 авг. 11:55 ,

Fiat Uno 1.0

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
05 авг. 20:57 ,

Fiat Grande Punto

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
19 јул. 14:49 ,

FIAT STILO 1.6

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
18 јул. 13:53 ,

Fiat Stilo 1.6 16V

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул. 12:51 ,

Fiat Idea 1.4l -06

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 12:28 ,

Fiat Ducato

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 23:52 ,

Fiat Croma dizel -05

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 15:41 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DISEL EKSTRA CENA

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
07 мај 01:21 ,

Fiat Brava 1.9 JTD

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 17:30 ,

Fiat Grande Punto 88kw 1.9jtd -07

3 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 12:25 ,

Fiat Grande Punto 88kw 1.9jtd - 07

3 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 14:52 ,

Fiat Doblo 1.9

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 16:03 ,

Fiat Doblo

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
20 фев. 15:39 ,

Fiat 126 peglica

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 17:32 ,

Fiat Panda 4x4

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
15 дек. 16:21 ,

Fiat 500 1.4 benzin

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 дек. 12:42 ,

Fiat Idea 1.4 benzin plin

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
08 ноем. 22:26 ,

Fiat Panda 1.3 multijet 4x4

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
08 ноем. 08:40 ,

Fiat Punto

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
16 септ. 22:58 ,

Fiat Stillo

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
30 авг. 22:19 ,

Fiat Grande Punto

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 авг. 18:57 ,

FIAT PUNTO 1.1i

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
13 авг. 16:51 ,

Fiat doblo 1.9 multijet

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
01 авг. 14:34 ,

Fiat Grande Punto -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
28 јул. 12:00 ,

Fiat Doblo 1.3 multijet

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 14:57 ,

Fiat Ulysse

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 18:17 ,

Fiat Doblo MAXI 1.3 multijet -10

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Fiat | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации