Македонски | Shqip | English |

Маврово | Возила | Автомобили | Fiat

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 19:54 ,

Fiat Qubo

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
15 јан. 21:54 ,

Fiat Croma Itno

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан. 14:47 ,

Fiat Ducato -11

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 17:43 ,

Fiat Linea Prv sopstvenik 77KS 1400sm3

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
03 јан. 20:50 ,

Fiat Punto 1.2 -10 kako novo so garancija

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
03 дек. 15:34 Претпријатие ,

Fiat Doblo -07

41 000 МКД

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
11 окт. 15:28 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.4 T-JET 93000km garantirano -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
09 окт. 00:31 ,

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
08 окт. 17:49 ,

Fiat Bravo

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 02:09 ,

Fiat Croma -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток