Македонски | Shqip | English |

Охрид | Возила | Автомобили | Fiat

126 , 1
500C , 1
Brava , 4
Bravo , 6
Doblo , 3
Linea , 3
Marea , 3
Panda , 3
Punto , 32
Punto Evo , 1
Seicento , 1
Stilo , 3
Tipo , 1
Ulysse , 1
Вчера 16:12 Претпријатие ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 75KS NOVO -08 MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:12 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDm 120 KS 177000 KM - 08.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:10 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS - 08.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:07 Претпријатие ,

FIAT PANDA 1.2 60 KS 157000 KM NOVA - 06.MT Auto

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 01:39 ,

Fiat Grande Punto 1.9 muljet

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 14:20 Претпријатие ,

Fiat Panda 1.3 JTD Dynamic

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 ноем. 09:03 Претпријатие ,

FIAT PANDA 1.2 60 KS 148000 KM NOVA - 08.MT Autoo

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
20 ноем. 10:02 Претпријатие ,

FIAT GR PUNTO 1.3 JTD 75 KS 157000 KM - 06.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
03 ноем. 11:35 ,

FIAT BRAVO 1.9MJET -07 ALEK PRODADENA

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 септ. 21:24 ,

Se prodava peglice reg cela god

1 ЕУР

Година: 1982
Километража: 75 000 - 79 999
18 септ. 16:57 ,

Продавам Фиат пунто 1.2

2 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
08 септ. 00:41 ,

Се продава Fiat Linea

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
06 септ. 14:54 ,

FIAT LINEA so 23 000km

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
24 авг. 07:57 ,

Fiat Grande Punto 1.2 90000km..ALEK.PRODADENA

2 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
28 јун. 19:29 ,

Fiat Punto Sole 1.1 1999

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 01:55 ,

Fiat Bravo prv sopstvenik

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
09 јун. 06:38 ,

Fiat Grande Punto 1.9 muljet

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 16:37 ,

Fiat Bravo 1.9 Multijet

4 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр. 20:40 ,

Fiat punto 1.2 16 v

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 12:15 ,

FIAT LINEA 1.4 cc 2016

6 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
26 мар. 00:36 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
11 фев. 15:46 ,

Fiat punto

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 00:04 ,

Fiat Marea 1.9 JTD

35 000 МКД

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
18 септ. 21:09 ,

Fiat Punto Turbo Sport

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 18:37 ,

Fiat Punto itno

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
28 јул. 11:44 ,

Fiat Grande Punto -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
27 јул. 16:13 ,

Fiat Punto

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
16 јул. 20:21 ,

FIAT PUNTO GRANDE

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 21:42 ,

Fiat Doblo termoking

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 23:16 ,

Fiat Stillo 1.9 jtd

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 17:34 ,

Fiat Ulysse 2.0D 140 Multijet -08

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 21:04 ,

Fiat Stilo

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар. 06:01 ,

PUNTO GRANDE 1.4 -09 BENZIN PLIN ALEK.PRODADENA

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
16 фев. 19:43 ,

Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 јан. 21:40 ,

FIAT 500 1.3 MULTIJET TURBO DIESEL

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
27 дек. 01:18 ,

FIAT PUNTO 1.2 8 VENTILI 2005

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
03 ноем. 21:46 ,

Fiat Punto Grande 1.3mjet ALEK PRODADENA

3 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
22 окт. 14:36 ,

Fiat Punto Classic 1.2 klima

3 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
18 окт. 09:21 ,

Fiat Punto -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
05 авг. 01:54 ,

Fiat Punto eftino itno

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
18 јул. 13:03 ,

Fiat Punto Grande

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 11:55 ,

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 09:09 ,

Fiat Doblo termo king

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
11 фев. 12:56 ,

Fiat Bravo 1.9 multijet dizel

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 12:25 ,

Fiat Punto -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
01 ноем. 15:37 ,

Fiat Brava

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
16 септ. 14:40 ,

Fiat Punto

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 19:37 ,

Fiat Doblo Maxi LADILNIK Zamena

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 20:05 ,

Fiat Punto motor 1.2 44kw

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 23:25 ,

Fiat Grande Punto

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток