Македонски | Shqip | English |

Fiat makedonija - Изберете или продадете ги вашите fiat автомобили со само еден клик!

500 , 1
500C , 1
Bravo , 2
Coupe , 1
Doblo , 7
Punto , 7
Punto Evo , 1
Scudo , 1
Seicento , 1
Stilo , 1

Пазар3 е најдоброто место за продажба на автомобили од fiat makedonija, бидејќи тука, со само еден клик, Вие ќе можете да ги продадете моделите на fiat кои ги поседувате, без разлика дали станува збор за нови автомобили или пак за половни автомобили!


За таа цел, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на огласи или пак да објавите оглас за продажба на fiat makedonija, во кои ги нудите вашето fiat punto, fiat stilo, fiat 500, fiat scudo, fiat panda, fiat sedici, fiat bravo, fiat linea, и тн, а останатото препуштете ни го нам и на големата популарност на сајтот!

Денес 11:35 ,

Fiat 500 1.2 Benzin ����

8 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
08 мар. 19:48 , ,

Fiat Doblo 1.3 Multijet so KLIMA ( berlingo caddy kangoo)

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 16:50 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.4 T-JET 96000km garantirano -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
06 дек. 09:07 ,

Fiat Punto Evo

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
29 јул. 00:21 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 PLIN BENZIN

2 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
24 јун. 00:50 , ,

Fiat Stilo 1.8 benzin -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 10:51 , ,

Fiat Doblo Cargo Partner Berlingo pikap

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 21:08 , ,

Fiat Doblo 1.3 multijet

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 14:36 ,

Fiat Punto Classic 1.2 klima

3 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
23 јул. 13:33 , ,

Fiat doblo -08 ne e od uvoz

4 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
07 јул. 02:17 ,

Fiat Punto1.3 multijet

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
17 јун. 19:23 , ,

FIAT PUNTO 1.2B- AUTO FASHION GROUP PRODADENO

2 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
20 апр. 22:47 , ,

Fiat Doblo dizel

300 000 МКД

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
13 мар. 22:49 , ,

Fiat Grande Punto 1.9 MJET SPORT

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 14:06 , ,

Fiat Grande Punto 1.9 MJET SPORT

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 19:01 , ,

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120KS 16V ITNO

5 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
27 авг. 13:55 ,

Fiat Scudo 2008 2.0 dizel Prv Sopstvenik

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
28 септ. 18:55 ,

Fiat 500C ABARTH Cabrio 1.4 T 140 ps -15

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
28 мај 15:56 ,

Fiat Grande Punto 1.3 -07

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 09:39 ,

Fiat Coupe 2.0 20V Sport 280 ks -99

11 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
28 мај 20:28 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIZET DIZEL KLIMA 100%UNIKAT 06

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
28 мај 20:28 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD KLIMA 100% UNIKAT 05

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 20:12 ,

FIAT DOBLO 1.9 DIZEL KLIMA 100% UNIKAT -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 09:59 , ,

Fiat Seicento -07

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
03 апр. 10:46 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9mjet 130 ps MK tablici-08

5 699 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
18 јан. 20:01 , ,

Fiat Punto - 99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 12:40 , ,

Fiat Punto 1.2 8V so atest plin -01

1 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999

Дали сте знаеле: "fiat makedonija", "fiat mk", "fiat 500 mk" се едни од најфреквентните наслови на огласи, но и избори за фрази со кои огромен број на посетителите пребаруваат во оваа категорија на Пазар3.Кои се причините поради кои луѓето имаат потреба од автомобили fiat makedonija?


Популарен бренд - во Македонија, постои огромен број на возачи на fiat автомобили, па оттаму, не е ни чудно што најчестите избори за пребарување на огласи или пак за наслови на огласи во оваа категорија се сочинети од "fiat makedonija".


Ова ќе можете да го забележите и самите низ огласите, во кои огромен број на продавачи ги нудат своите fiat автомобили.


Фантастична побарувачка - продавачите, без разлика дали имаат нови автомобили или пак половни автомобили ќе можат да ги понудат своите модели - fiat punto, fiat doblo, fiat panda, fiat bravo, fiat stilo, fiat 500, fiat scudo, fiat linea и тн, а истите тие огласи ќе Ви/им донесат одличен успех односно брза продажба!


Затоа, не одолговлекувајте и објавете го вистинскиот оглас за продажба на вашите автомобили fiat makedonija, а останатото е исклучиво само наша работа!


Одлична посетеност - за да имате ефикасна продажба на автомобили, но и за се останато - живеалишта, спортска опрема, апарати за вашиот дом и семејство, и за се останато, потребно е луѓето да дознаат за вашите огласи, така?


На Пазар3, тоа воопшто не е проблем благодарејќи и на енормната посетеност од преку 70 000 посетители на дневно ниво кои се гаранција дека вашите огласи нема никогаш да поминат незабележани, туку напротив!Препораки за огласување и пребарување


Огласувањето и објавувањето на огласи на Пазар3 е навистина лесен и едноставен процес, а тоа најмногу се должи на интуитивните алатки кои ќе Ви помогнат да ја постигнете вашата цел со само еден клик!


На пример, ако сакате да пребарате огласи, специјализираното поле за пребарување ќе Ви стои на располагање, а она што Вие треба да направите е да внесете клучен збор кој што ја отсликува вашата потреба - "fiat makedonija", "fiat punto", "fiat" и тн.


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи, најважно е огласите да Ви бидат добро уредени, да се придржуваат кон правилата за огласување, и да имаат слика од вашите fiat автомобили кои што ги нудите за продажба!


Затоа, започнете ги огласите со добар наслов prodavam "fiat makedonija" / "prodavam fiat punto", а потоа, во главниот дел наведете повеќе карактеристики околу моделот, годината на производство, километражата и цл, и не заборавајте да го внесете вашиот телефонски број за контакт во завршниот дел!


Среќно огласување!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации