Fiat mk - Огласи за продажба на fiat автомобили!

126 , 1
500 , 5
Bravo , 22
Croma , 1
Doblo , 8
Ducato , 2
Fiorino , 2
Idea , 2
Linea , 2
Palio , 1
Panda , 3
Punto , 21
Punto Evo , 1
Qubo , 1
Stilo , 11
Uno , 7

"fiat mk" - ако вашето последно пребарување на интернет изгледаше вака, или пак ако нудите fiat автомобили за продажба од најпознатите модели од овој производител, во тој случај, Пазар3 Ви излегува во пресрет нудејќи Ви шанса за да пребарате или објавите оглас!Затоа, искористете ја фразата "fiat mk" во нашето поле за пребарување, или пак објавете оглас за продажба на fiat автомобили, и понудете го вашето fiat punto, fiat doblo, fiat panda, fiat sedici, fiat bravo, fiat 500, fiat stilo, fiat scudo, бидејќи истиот тој оглас ќе Ви помогне да стапите во контакт со голем број на продавачи!

29 ноем. 11:35 Претпријатие ,

Fiat Doblo 1.4i plin 2009 odlicen

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
28 ноем. 19:22 , ,

Fiat Linea benzinec 2016

5 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
27 ноем. 09:38 Претпријатие ,

Fiat Fiorino 1.4i Cargo 2010 metan

2 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 01:55 Претпријатие , ,

Fiat Grande Punto 1.2 2007

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 01:55 Претпријатие , ,

Fiat Panda 1.2 2012

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
11 ноем. 12:18 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.4i metan 2009 Euro 5

3 190 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
14 окт. 10:31 Претпријатие ,

Fiat 500 1.2 70hp

8 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
15 септ. 19:12 Претпријатие , ,

Fiat Ducato 2.3 D 2014

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
14 септ. 18:42 , ,

SE PRODAVA

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 септ. 17:58 ,

Fiat Punto 3ka 1.2 44kw benzin i plin

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
09 јул. 13:08 Претпријатие ,

Fiat 500 S 1.2 70hp

10 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
26 мај 09:52 Претпријатие ,

Fiat 500L Living 1.3MultiJET 84hp Dualogic Lounge

9 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
25 мај 22:39 ,

Fiat 500 1.4 16V Lounge benzin 73kw 2009

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
24 апр. 11:56 ,

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.6MJET 105KS 2012G.

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 11:42 ,

Fiat Bravo1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 20:54 ,

Fiat Bravo 1.6 m-jet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 23:34 ,

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
16 мар. 21:14 ,

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 16:54 ,

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 16:57 ,

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
09 мар. 12:38 ,

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 22:05 ,

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 18:07 ,

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 18:32 ,

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан. 18:20 , ,

Fiat Doblo Maxi 1.3 MultiJet 2009

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
11 септ. 13:45 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3 MULTIJET 75HP

5 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
12 мај 17:23 ,

Fiat Cinquecento

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
03 мај 14:01 ,

FIAT GRANDE PUTO 1.4 BENZ MK REGISTR

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 01:48 , ,

Fiat BRAVO GT 1.9JTD EXTRA Xenon Abarth

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 02:36 , ,

Fiat Punto van Tovarno

2 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
09 јан. 04:34 , ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD

Година: 2000
Километража: 75 000 - 79 999
28 дек. 10:37 , ,

Fiat Bravo 1.9 jtd multijet 2-07

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 11:15 , ,

Fiat Linea 1.3 Multijet -15

6 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
19 јун. 12:08 , ,

Fiat Stilo

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 11:41 , ,

FIAT STILO 1.9JTD 80KS

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 16:49 , ,

FIAT PUNTO CLASIC 1.2

2 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
15 апр. 13:49 ,

Fiat Doblo MAXI

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 21:04 ,

Fiat Stilo

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999

Предлог: "fiat mk", "fiat punto", "fiat makedonija", prodavam "fiat 500 mk" се едни од опциите кои што можете да ги искористите за да пребарате огласи или пак за да регистрирате оглас за продажба на вашите fiat автомобили.Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на нови или половни автомобили на fiat mk?Фантастична понуда и побарувачка - автомобилите на fiat mk се несомнено едни од најмногу бараните и продаваните автомобили на нашиот сајт, а тоа е одлично и за оние кои бараат fiat автомобили, но и за оние кои нудат автомобили за продажба.Тука, вашите огласи за fiat автомобили ќе Ви донесат загарантирани купувачи на познатите модели на фиат - fiat panda, fiat punto, fiat doblo, fiat sedici 4x4, fiat 500, fiat stillo, fiat scudo и тн без притоа да се соочувате со никакви потешкотии!Респектабилен веб сајт - нашиот сајт e најпознатото огласувачко и купопродажно место во Македонија, а тоа не прави да бидеме одлични за секој еден кој што има потреба да најде или пак да продаде нешто, почнувајќи од fiat mk автомобили, разни видови на возила, па се до живеалишта, електроника, работа, инвентар за вашиот дом и семејство и се останато!Рекордна посетеност - посетеноста на Пазар3 е навистина голема, а тоа значи дека никогаш нема да помине долго време пред да бидете контактирани од заинтересирани купупвачи за вашите fiat mk автомобили, а ова, меѓу другото е и главната причина поради која луѓето го одбираат Пазар3 како место за огласување.Во ова ќе можете да се уверите и самите откако ќе објавите оглас за продажба на вашите fiat автомобили.Совети за пребарување и објавување на огласиДоколку вашата намера е да пребарате огласи, се што треба да направите е да ја искористите можноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него, да внесете фрази кои ја доловуваат вашата потреба на директен или индиректен начин - "fiat mk", "fiat punto", "fiat doblo" и сл.Откако ќе го притиснете копчето, нашиот систем ќе Ви понуди персонализирани огласи кои во целост соодејствуваат со тоа што го барате.Ако пак, вашата намера е да објавите оглас, тогаш Ве советуваме да обрнете големо внимание врз правилата за огласување но и на уредувањето на огласите.Ова подразбира пишување на кратки, јасни и доволно дискриптивни огласи почнувајќи од насловот prodavam "fiat mk" / avtomobil, главен дел во кој што ќе наведете повеќе карактеристики околу моделот - fiat punto, fiat doblo, fiat panda, fiat scudo, fiat 500, километража, година на производство и сл, и завршен дел кој што треба да го содржи вашиот телефонски број за контакт.

Слични пребарувања

fiat mk fiat mk fiat mk fiat mkpunto

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации