Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Fiat | Скопjе

126 , 1
131 , 2
500C , 1
Brava , 2
Bravo , 5
Croma , 1
Doblo , 8
Fiorino , 2
Linea , 7
Multipla , 3
Palio , 1
Panda , 6
Punto , 39
Qubo , 2
Scudo , 1
Seicento , 2
Stilo , 5
Tempra , 2
Tipo , 3
Ulysse , 1
Uno , 7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Fiat | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 мај 14:53
Link:
, ,

Fiat 500 Abarth 2008

8 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
10 мај 22:32
Link:
, ,

Fiat 500Cabrio Dizel

10 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999

Вчера 09:37 , ,

Fiat Doblo Cargo

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
10 мај 22:32 , ,

Fiat 500Cabrio Dizel

10 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
05 мај 14:53 , ,

Fiat 500 Abarth 2008

8 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
24 мар. 12:43 , ,

Prodavam Fiat Punto Evo 1.4 multiair 2010 god

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
10 мар. 15:34 , ,

Fiat Abarth 595 C Competizione

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 18:01 , ,

FIAT QUBO 1.3 MULTIJET ������������

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 18:47 , ,

Fiat Panda 1.3 mutlijet

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
30 дек. 15:06 , ,

FIAT QUBO 1.3 MULTIJET ����

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек. 12:10 , ,

Nov avtomobil od gamata na Fiat ili Citroen

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
27 окт. 08:55 , ,

Fiat Doblo Cargo 1.3 multijet klima elektrika

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
24 окт. 10:41 , ,

MAZDA 3 2.0 150KS Benzin -04

3 111 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 09:35 , ,

Fiat Doblo tovarno so full oprema -07 neuvezuvano

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
15 окт. 21:03 , ,

FIAT PUNTO 2002 DIZEL

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 21:40 , ,

Prodavam

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
27 авг. 09:30 , ,

Fiat Tipo 1.6 injection plin i benzin

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
27 авг. 00:29 , ,

Prodavam FIAT PUNTO 1.2

1 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
21 авг. 00:39 , ,

Se prodava Fiat Fiorino Professinal

8 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 20 000 - 24 999
19 авг. 19:16 , ,

Fiat Fiorino Professional -18

8 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 20 000 - 24 999
29 јун. 07:50 , ,

FIAT BRAVO -12 1.4 90ks vgraden LANDIRENZO

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
23 јун. 10:06 , ,

Fiat Stilo 1.9 jtd -04

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
19 јун. 12:48 , ,

Fiat Albea -04

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
29 мај 00:53 , ,

Fiat Uno 1.0 benzin plin moze i za delovi

1 ЕУР Price Reduced

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 09:30 , ,

FIAT

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
27 мар. 22:18 , ,

Fiat Punto 1.2 actual FULL SO VGRADEN METAN

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
07 мар. 08:16 , ,

FIAT PUNTO 1.3JTD -07 SO REG

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 јан. 09:52 , ,

FIAT GRANDE PUNTO -06 1.3 MultiJet Dizel 90KS

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 20:52 , ,

Fiat Doblo 1.4

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
27 окт. 01:58 , ,

Fiat multipla

1 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 16:10 , ,

FIAT Punto

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
17 септ. 17:40 , ,

FIAT SEICENTO 1.1i so KLIMA+ATEST PLIN

1 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
16 септ. 12:18 , ,

Fiat Brava 1.9TD klima

750 ЕУР Price Reduced

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
31 авг. 01:28 , ,

Fiat Brava 1.9TD

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
22 авг. 12:53 , ,

Fiat Punto

600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
21 авг. 20:07 , ,

FIAT STILO EXTRA SOSTOJBA SERVIS KOMPLETEN

2 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 14:00 , ,

FIAT PANDA 1.2I KLIMATRONIK FULL

2 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 19:17 , ,

Fiat Grande Punto

2 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
28 мај 10:27 , ,

FIAT PANDA 1.2I KLIMATRONIK FULL

2 490 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
26 мај 22:53 , ,

FIAT GRANDE PUNTO VO ODLICNA SOSTOJBA

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
14 мај 15:22 , ,

Fial Palio

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
06 мај 14:39 , ,

FIAT GRANDE PUNTO VO EKSTRA SOSTOJBA

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
18 апр. 00:09 , ,

Fiat Grande Punto vo odlicna sostojba

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
10 апр. 19:39 , ,

Fiat

25 000 МКД

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 02:06 , ,

СЕ ПРОДАВА ФИАТ ГРАНДЕ ПУНТО СУПЕР СОСТОЈБА

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
18 мар. 18:49 , ,

Fiat Punto Grande mala kilometraza

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
07 мар. 18:35 , ,

Fiat 131 Dogan tofash

30 000 МКД

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 16:11 , ,

Fiat Grande Punto mala kilometraza

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
26 фев. 10:51 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 i KLIMA FULL OPREMA

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 19:30 , ,

FIAT GRANDE PUNTO VO ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Fiat | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации