Македонски | Shqip | English |

Гази Баба | Возила | Автомобили | Fiat

124 , 1
126 , 1
500 , 2
Barchetta , 1
Brava , 3
Bravo , 12
Croma , 2
Doblo , 15
Fiorino , 2
Idea , 1
Linea , 4
Marea , 3
Palio , 3
Panda , 1
Punto , 76
Seicento , 8
Stilo , 14
Tempra , 3
Tipo , 11
Uno , 9
Вчера 23:23 , ,

Fiat Punto -07

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:34 , ,

Fiat Punto 1.2 8v 44kw -00

1 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
22 јан. 19:14 Претпријатие , ,

FIAT BRAVO 1.9 Mjet full jimauto

3 790 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
22 јан. 12:05 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
16 јан. 17:05 , ,

Fiat Punto -05

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
14 јан. 12:21 , ,

Fiat Punto 1.2 -00

75 000 МКД

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
09 јан. 15:18 , ,

FIAT PUNTO 1.2i 8v -06

2 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 14:55 , ,

Fiat Brava 1.9td vo odlicna sostojba

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 16:06 , ,

Fiat Punto -04

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
18 дек. 19:55 , ,

FIAT DOBLO CARGO 1.3 JTD MAXI

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 16:51 , ,

Fiat Punto

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
14 окт. 15:40 , ,

Fiat Punto

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 22:53 , ,

Fiat Bravo 1.9 Mjet 88 kw -07 EXTRA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 септ. 00:21 , ,

Fiat Grande Punto 1.9 jtd sport paket

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 14:21 , ,

Dostavno vozilo Fiat Seicento

1 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
06 септ. 13:29 , ,

Dostasvno vozilo Fiat Seicento

1 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
06 септ. 13:29 , ,

Fiat Seicento

1 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
16 авг. 22:54 , ,

Fiat uno 1.7 dizel

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
09 авг. 19:33 , ,

Fiat Panda tovarno 1.1

700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 18:35 , ,

Fiat Punto

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
22 јул. 11:43 , ,

FIAT PUNTO 1.3 MJET -05

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
19 јул. 14:59 , ,

FIAT CAMPANJOLA DJIP KABRIO UNIKAT -63

Година: 60-тите
Километража: 20 000 - 24 999
11 јул. 14:45 , ,

Fiat Punto itno

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
01 јун. 23:17 , ,

Fiat Punto 1.3Dizel

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
31 мај 20:23 , ,

Fiat 500

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
26 мај 20:01 , ,

Fiat Linea prv gazda

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
02 мај 00:41 , ,

Fiat Linea 1.4 prv gazda

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
29 мар. 17:58 , ,

FIAT PUNTO VO SUPER SOSTOJBA

17 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 09:29 , ,

Fiat Punto

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
19 мар. 18:15 , ,

Fiat Punto

1 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
15 фев. 19:07 , ,

Fiat Bravo 1.9mjed 120ks sport verzija so koza

123 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 јан. 15:41 , ,

Fiat Grande Punto 1.4 so A-test plin

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
27 јан. 12:17 , ,

FIAT GRADNE PUNTO 1.3 MultiJet PERFEKTNA

3 790 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
18 јан. 00:27 , ,

Se prodava ili menuva

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
08 јан. 18:25 , ,

Fiat fiorina 13 mullti xhet -09

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 17:09 , ,

Fiat Doblo Malibu

1 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
16 ноем. 10:25 , ,

Fiat Doblo 1.3 MultiJet

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 22:11 , ,

Fiat Punto 1.3 MultiJet -04

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
21 окт. 15:21 , ,

Fiat Palio

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
17 окт. 17:08 , ,

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET FULL OPREMA

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт. 09:06 , ,

Fiat Croma 1.9 Tdi

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 21:27 , ,

Fiat Croma 1.9 TDI

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 20:52 , ,

Fiat Tipo 1.4 IE

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 15 000 - 19 999
03 септ. 18:47 , ,

Fiat Punto -94 cena po dogovor

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 09:11 , ,

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 2008 FUL OPREMA

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
26 авг. 12:46 , ,

Fiat Cinquencento

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
16 авг. 14:25 , ,

FIAT BRAVO 1.9 JTD

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток