Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Fiat | Pazar3

Bravo , 1
Ducato , 3
Panda , 1
Punto , 6
Tipo , 3
Ulysse , 4
24 апр. 17:47 Автомобили , Струмица , Босилово

FIAT CINQUECENTO

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
16 септ. 14:24 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
17 мар. 16:16 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Ducato 2.8

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 12:00 Автомобили , Струмица , Босилово

KOMBE FIAT DUCATO

5 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
13 јан. 03:26 Автомобили , Струмица , Босилово

FIAT PUNTO

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
07 јан. 17:36 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto

1 550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 16:20 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Tipo 1.4

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
26 јул. 12:21 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
06 апр. 01:22 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Ulysse

2 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
28 мар. 22:18 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Ulysse

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
19 фев. 15:18 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Ulysse 2.1

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
12 окт. 19:39 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Tipo 1.4 -98

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
23 авг. 04:56 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Ulysse 2,1 td 110 ks -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 19:03 Автомобили , Струмица , Босилово

FIAT BRAVO 1400 -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
28 јул. 15:55 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Tipo 1.4 -94

550 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 23:32 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto 1.2 -00

700 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток