Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Друг модел

22 јан. 07:23 ,

Ford Mondeo full oprema 1.8

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
17 дек. 12:14 ,

Ford Connect 1.9 tdci -09

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 19:02 ,

Ford Connect -09

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 дек. 10:53 ,

Ford Connect -09

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
21 дек. 17:33 , ,

Ford Conect -10

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 09:23 , ,

FORD CONNECT 1.8 TDCI

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 14:20 ,

Ford uveze od Svajcarija

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
20 јан. 12:25 ,

Ford Conecton

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 окт. 23:21 , ,

FORD CONNECT 1.8 TDCI -08 KLIMA

4 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
06 мај 17:42 ,

Ford Cortina GTD 79 2,0

350 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр. 22:42 , ,

FORD FESTIVA

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
31 авг. 19:56 ,

Ford Focus -00

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 09:34 , ,

Ford Connect termoking pikap -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 12:27 , ,

Ford Connect1.8 termoking pikap -08

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 08:16 ,

FORD B-MAX -13

10 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 35 000 - 39 999
04 мај 21:38 ,

OLDTIMERS Jeep Wilys -41

Година: Постари од 50-тите
Километража: 0 - 4 999
24 мар. 01:36 ,

Ford Transit -01

5 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 19:10 ,

Ford Transit Kombe - 04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 09:31 ,

Ford Connect -06

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток