Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Ford | Друг модел

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


22 јан. 07:23 ,

Ford Mondeo full oprema 1.8

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
17 дек. 12:14 ,

Ford Connect 1.9 tdci -09

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 19:02 ,

Ford Connect -09

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 дек. 10:53 ,

Ford Connect -09

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
21 дек. 17:33 , ,

Ford Conect -10

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 09:23 , ,

FORD CONNECT 1.8 TDCI

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 14:20 ,

Ford uveze od Svajcarija

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
20 јан. 12:25 ,

Ford Conecton

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 окт. 23:21 , ,

FORD CONNECT 1.8 TDCI -08 KLIMA

4 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
06 мај 17:42 ,

Ford Cortina GTD 79 2,0

350 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток