Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Aerostar

12 јул. 08:14 ,

Ford Aerostar

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
11 мар. 01:26 ,

Ford Aerostar -94 so klima

3 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 21:36 , ,

Ford Aerostar -83

850 ЕУР

Година: 1983
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток