Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Ford | C-Max | Pazar3

Денес 09:23 Автомобили , Куманово

Ford C-Max redizajn 1.6 dizel

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 20:50 Автомобили , Куманово

FORD FOCUS C-MAX 1.8 TDCI - 07 ITNO

2 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 19:34 Автомобили , Куманово

Ford C-Max 2.0 tdci

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 22:44 Автомобили , Куманово , Липково

Ford C-Max

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
23 дек. 19:31 Автомобили , Куманово , Липково

Ford C-Max -04

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
18 дек. 23:32 Автомобили , Куманово , Липково

Ford C-MAX 1.6TDCI -04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 18:31 Автомобили , Куманово

Ford C-Max 1.6 dizel -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун. 04:16 Автомобили , Куманово

Ford Focus C-Max 2.0 TDCI -04 100 KW 136 ps

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
23 мар. 15:42 Автомобили , Куманово

FORD C-MAX 2.0 DIZEL -04

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток