Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Ford | C-Max | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


04 дек. 19:50 Автомобили , Струмица

FORD C-MAX 1.6HDI

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 дек. 12:30 Автомобили , Струмица

Ford C-Max 1.6 CDTI 90 ks

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 21:05 Автомобили , Струмица , Конче

Ford Focus C-Max 1.8 120hp Ambiente 5D

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
09 јан. 01:55 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS C-MAX ENTERIERAUTO

2 799 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 15:01 Автомобили , Струмица

Ford Focus C-MAX

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
03 окт. 21:23 Автомобили , Струмица

Ford Focus C-MAX

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
14 јун. 21:15 Автомобили , Струмица

Ford C-Max

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 23:50 Автомобили , Струмица

Ford Focus C-max -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток