Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Capri

05 апр. 23:31 , ,

Ford Capri 2,3 v6 motorot reg 07 -20

Година: 1980
Километража: 130 000 - 139 999
07 јан. 08:33 , ,

Baram delovi za Ford Capri

Година: 70-тите
Километража: > 500 000
14 јун. 23:27 , ,

Ford Capri

Година: 70-тите
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток