Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Ford | Courier | Pazar3

30 јан. 13:52 Автомобили , Куманово

Poveke vidovi vozila

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
18 окт. 18:28 Автомобили , Куманово

FORD COURIER 1.3 benzin od Svajacarija -00

1 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток