Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Ford | Escape

14 септ. 14:17 , ,

Ford Escape hybrid

8 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
09 јан. 23:14 , ,

Ford Escort 1.8 diesel

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток