Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Escort

Вчера 16:13 , ,

Ford Escort

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 22:15 , ,

Ford Escort 1.8

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
10 авг. 15:09 ,

Ford Escort -92

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
10 авг. 01:10 ,

Ford Escort

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 23:42 ,

се продава Ford Escort

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
28 јул. 11:49 ,

Ford Escort 1.9 TD -98 karavan

400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 00:04 ,

Продажба на автомобил

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
24 јул. 19:44 ,

Ford Escort 1.8 tdi -98

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
23 јул. 16:10 ,

Ford Escort 1.8 -96

1 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
23 јул. 10:53 , ,

Ford Escort 18td -98

11 МКД

Година: 1988
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 02:54 ,

Ford Escort 1.8 Dizel

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 15:36 , ,

Ford Escort 18td -98

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 20:25 ,

Ford Escort 1997 1.8td

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
28 мај 01:43 ,

Ford Escort 1.3 l

750 ЕУР

Година: 1986
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 20:41 , ,

ford escord 1.8 za delovi ili cel

1 ЕУР

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999
08 мај 20:41 , ,

ford escord 1.8 za delovi ili cel

1 ЕУР

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999
26 апр. 11:13 , ,

Ford Esocrt Ghia 1.4 -93

560 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
17 апр. 22:25 ,

Kola

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 12:50 ,

Ford Escort

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
20 мар. 11:40 ,

Ford Escort 1999 plin/benzin

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
14 мар. 19:37 , ,

Ford Escort 1.8 td -96

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 13:52 , ,

Ford Escort staklo itno

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
19 фев. 01:25 , ,

Ford Escort -98

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
18 фев. 22:09 ,

Ford Escort

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
06 фев. 10:31 ,

FORD ESCORT LX -84 EKSTRA SOCUVANO I ISPRAVNO

1 050 ЕУР Намалена цена

Година: 1984
Километража: 180 000 - 189 999
03 фев. 20:28 , ,

Ford Escort 1.6 16V 65KW

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
30 јан. 11:51 ,

Ford Escort 1.8

250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 07:23 , ,

Ford Escort 1.8 TD

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
17 јан. 19:01 , ,

Ford Escort karavan

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
15 јан. 22:26 , ,

Ford Escord

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
09 дек. 10:01 , ,

Ford Escort 1.8 td

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 23:03 ,

Ford Escort -93

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 17:13 , ,

Ford Escort 1.3 -94

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
08 ноем. 09:29 , ,

Ford Escort dobro socuvana

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
01 ноем. 11:44 ,

Ford Escort

200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 05:56 ,

Ford Escord

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
27 окт. 01:58 , ,

Ford Escort atest plin

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 18:12 ,

Ford Escort 1.8TDI

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
24 окт. 17:50 , ,

Ford Escort

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 19:37 ,

Ford Escort

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
16 окт. 13:31 ,

Ford Escort

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
08 окт. 19:57 ,

Ford Escort 1.8 -99 16v

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
06 окт. 19:13 ,

Ford Escort

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 160 000 - 169 999
03 окт. 01:28 ,

Ford Escort

100 МКД

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
02 окт. 17:56 , ,

Ford Escort 1.8d

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
01 окт. 17:09 ,

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 16:20 ,

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 01:14 ,

FORD ESCORT 1.6

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 14:35 , ,

Ford Escort

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток