Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford Fiesta

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford Fiesta | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:39 , ,

Ford Fiesta -12

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:20 , ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI Econetic -10

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 17:05 , ,

Ford Fiesta van 1.4 2008 top

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:51 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci redizajn 2007

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:53 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.25 16V Z-tec redizajn 2007 143.000km

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:44 , ,

Ford Fiesta 2001

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 10:37 , ,

Ford Fiesta 2001

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 10:09 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI full 2008 Avto Niki

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 00:31 ,

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
11 јун. 15:24 ,

Ford Fiesta dizel 2005

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 15:04 ,

Ford Fiesta

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 10:48 , ,

Ford Fiesta 1.8D zamena

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
11 јун. 10:46 , ,

Ford Fiesta 1.8D zamena

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
11 јун. 08:45 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 tdi 68ks 10 Auto Kodeks

4 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
10 јун. 23:30 , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin plin 2003

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 19:54 , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
10 јун. 16:28 , ,

Ford Fiesta 75ks

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
10 јун. 13:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
10 јун. 12:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
09 јун. 23:37 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI FULL-UNIKAT AUTO-

5 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 23:39 ,

Ford Fiesta 1.2 benzin 2006 55kw

2 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
08 јун. 23:27 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin 2006 59kw

2 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 09:14 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 70ks 148000km novo 2010 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
08 јун. 09:08 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70 ks 156000 km NOVO 2009 MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун. 08:50 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6 cdti 2009

4 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
07 јун. 12:03 Претпријатие ,

Ford Fiesta Titanium 1.4 TDCI 2010

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 11:30 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI**50KW-68KS*MODEL*2008 ( REDIZAJN )

3 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
01 јун. 15:11 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2008 68ks facelift

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
30 мај 18:31 ,

Форд Фиеста 1.6 бензин-плин

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
29 мај 15:16 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4TDCI 50kw 2007

2 890 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
26 мај 10:46 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 68ks facelift

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 мај 10:09 , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 10:24 , ,

Ford Fiesta 1.25 82KS 2016

8 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
16 мај 09:45 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 benzin fabricki plin 2010

4 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 09:44 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2010G

4 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 02:12 ,

Fiesta

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
12 мај 23:17 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2006

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
10 мај 20:11 ,

Ford Fiesta EcoNetic 2011 ИТНО СЕ ПРОДАВА!

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 23:17 ,

Se prodava Ford Fiesta 1.4tdci, 2007 god,maksimalno socuvana

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford Fiesta | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации