Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Fiesta

Денес 13:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:32 , ,

Ford Fiesta -06

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 08:56 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:39 , ,

Ford Fiesta -12

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:20 , ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI Econetic -10

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 18:15 , ,

Ford Fiesta 1.3 -97 za samo 799 EUR

799 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:39 , ,

Ford Fiesta -03 kroven bagaz vo odlicna sostojba

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 00:31 ,

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
03 авг. 16:53 ,

FORD FIESTA ST 2.0 KLIMA - PERFEKTNA KOLA

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
03 авг. 15:04 ,

Ford Fiesta

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 авг. 13:16 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2012 Trend

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
03 авг. 08:15 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW. 2007 god.

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
02 авг. 16:28 , ,

Ford Fiesta 75ks

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
02 авг. 12:32 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50kw FULL -08 AVTOCENTAR

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
01 авг. 23:05 , ,

Ford fiesta ST

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 50 000 - 54 999
01 авг. 07:34 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.6 HDI 2010 GOD

4 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
31 јул. 10:10 ,

FORD FIESTA DIZEL PRV SOPSTVENIK

5 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
31 јул. 09:33 , ,

Ford Fiesta -11 1.4 tdci

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул. 08:34 , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 75KS TREND -12 130.000KM

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
30 јул. 14:07 ,

Ford Fiesta -01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
28 јул. 22:20 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI -11

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
28 јул. 09:15 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.25 BENZIN 80KS TREND -16

6 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
27 јул. 18:50 , ,

FORD FIESTA 1.3 BENZIN -04

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
27 јул. 18:03 ,

Ford fiesta

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
26 јул. 17:36 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.5 Tdci -14

6 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
26 јул. 14:36 , ,

Prodavam Ford Fiesta 1.4TDCI 04

2 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 09:47 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4TDci 68ks UNIKAT - 2010G

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
25 јул. 21:45 ,

Ford fiesfa

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
25 јул. 18:53 , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI -03 OD MKD

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 јул. 11:35 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 139000 KM- 07.MT Auto

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
23 јул. 10:58 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS EURO5 NOVA -09 MT Auto

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
20 јул. 12:35 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.5 TDCI

6 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
20 јул. 10:47 , ,

Ford Fiesta -09

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
19 јул. 08:54 , ,

Ford Fiesta -00

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
18 јул. 15:52 , ,

Ford Fiesta 1.3 -05 MI-DA, PRV GAZDA

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
15 јул. 15:31 , ,

Ford Fiesta Trend 1.4

5 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
09 јул. 23:02 ,

Ford Fiesta 1.4 dizel

2 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
09 јул. 00:12 ,

Ford fiesta

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
26 јун. 16:37 , ,

Ford fiesta havarisana 2003/4 reg mk dokumenti

750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
19 јун. 14:20 ,

Ford Fiesta 1.6 tdci -11

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток