Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford Fiesta | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford Fiesta | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 мај 19:23 ,

Ford Fiesta 1.2 60kw 2009

4 190 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
24 фев. 11:51 ,

Ford Fiesta

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
17 фев. 20:04 ,

Ford fiesta 2006

2 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
08 фев. 12:18 ,

Ford Fiesta -06

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
30 јул. 14:07 ,

Ford Fiesta -01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 21:45 ,

Ford Fiesta 1.4tdci -09

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
28 јан. 17:27 ,

Ford Fiesta -95

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
09 јан. 15:02 ,

Ford Fiesta

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 17:09 ,

Odlicna Ford Fiesta poradi zaminuvanje vo stranstv

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
30 септ. 12:35 ,

Ford Fiesta so plin

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
19 мар. 22:25 ,

Ford Fiesta 1.2 -00

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
03 окт. 21:25 ,

FORD FIESTA KLIMA REGISTRIRANA

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
19 мар. 21:35 ,

Ford Fiesta vo top sostojba

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
15 фев. 22:52 ,

FORD FIESTA 1.3 SO PLIN LOVATO

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 110 000 - 119 999
06 окт. 18:47 ,

Ford Fiesta 1.4

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 19:49 ,

Ford Fiesta 1.4 cdti 70 ps

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
31 јул. 23:29 ,

Ford Fiesta

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
20 јун. 18:57 ,

Ford Fiesta

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 10:35 ,

Ford Fiesta 1.4 16v

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
08 мај 04:58 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
20 апр. 20:33 ,

Ford Fiesta

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
20 фев. 19:52 ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 септ. 16:46 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4tdci -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
04 авг. 17:48 ,

Ford Fiesta -98

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 10 000 - 14 999
20 јул. 21:22 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4TDCI FABRIKA -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун. 23:56 ,

FORD FIESTA 1,4 MAHARA EDITION SVAJCARIJA - 05

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
01 мај 19:17 ,

Ford Fiesta 18 dizel -96

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
10 фев. 01:04 ,

Ford Fiesta -01

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
26 ноем. 21:43 ,

Ford Fiesta -05 itno

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
02 јул. 18:03 ,

FORD FIESTA 1.25 ZETEC REGIS 1 CELA GOD -96

1 230 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
26 апр. 16:12 ,

Ford Fiesta 1.4 -96

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
18 апр. 16:39 ,

Ford Fiesta 1.3 -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford Fiesta | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации