Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ford | Fiesta

Денес 12:13 ,

FORD FIESTA REDIZAJN 1.3 SEGA REG FULL OPREMA

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:08 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI PERFEKTNA -09 FULL AVTO NIKI

4 190 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:45 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -10 Reg full oprema

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:36 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.25 so Atestiran Plin

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:31 ,

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 15:44 , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI-11

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:57 , ,

FORD FIESTA VAN 1.4 TDCI - 08 TOP SOSTOJBA

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:04 ,

Ford Fiesta

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:31 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS 07 AUTO KODEKS

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:35 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI

4 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:05 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.3 16V NOVA 92000km NOVA

4 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 09:56 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
23 јан. 21:31 , ,

Ford Fiesta 1.4tdci 50kw TITANIUM -09 reg cela god

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 15:58 ,

Ford Fiesta 1.3 benzin -01

Година: 2001
Километража: 95 000 - 99 999
23 јан. 15:28 , ,

Ford Fiesta 75ks

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
23 јан. 12:02 , ,

Ford Fiesta -12

4 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
23 јан. 12:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
23 јан. 11:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
23 јан. 10:35 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS TITANIUM AUTO KODEKS

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
22 јан. 20:39 , ,

Ford Fiesta -12

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
22 јан. 19:10 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 139000 KM- 07.MT Auto

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
22 јан. 19:06 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 117000 KM - 12..MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
22 јан. 19:03 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 142000 KM - 10.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
22 јан. 18:20 , ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI Econetic -10

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
22 јан. 17:47 Претпријатие , ,

Ford fiesta 1.6 TDCI 2015

7 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
22 јан. 10:28 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI -06 MOBIL-STEF

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 10:02 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4tdci AutoMilano 6meseci garancija

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
22 јан. 09:00 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.25 BENZIN 80KS 4 VOZILA OD LIZING

100 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
21 јан. 08:56 Претпријатие , ,

VOZILA OD LIZING FORD FIESTA 1.25 BENZIN 80KS

105 ЕУР

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
20 јан. 08:26 Претпријатие ,

FORD FIESTA - TITANIUM - 1.4 TDCi - A.C. AVTO ALEX

4 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 19:04 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.2 BENZIN 55KW -07

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 19:01 ,

Ford Fiesta EcoNetic 2011

5 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
18 јан. 10:08 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.25 BENZIN 80KS 3 VOZILA OD LIZING

7 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 50 000 - 54 999
17 јан. 15:49 , ,

FORD FIESTA 1.25BENZIN-2016G

7 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
14 јан. 18:53 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.2i 60kw AUTOBERN

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
14 јан. 09:43 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.25/2009 -98.000 km

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
11 јан. 13:43 ,

FORD FIESTA TDCI 1.4 50KW -08 MOZNA ZAMENA

28 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 08:09 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.25 BENZIN 80KS TREND -16

7 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 50 000 - 54 999
10 јан. 19:48 , ,

Ford Fiesta 1.4TDCi TITANIUM

4 399 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 18:08 , ,

FORD FIESTA TITANIUM 1.4 90ks -11 ITNO

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
09 јан. 09:52 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.25 BENZIN 80KS TREND 2016G

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 50 000 - 54 999
08 јан. 20:19 , ,

VW GOLF VI 1.6TDI 105KS 2010G*SERVISNA+FAKTURI*KLIMA*TEMPOMA

7 090 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999


Кон почеток