Македонски | Shqip | English |

Карбинци | Возила | Автомобили | Ford | Fiesta

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


02 јун. 14:15 Претпријатие ,

FORD FIESTA -17

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
09 јан. 16:38 Претпријатие ,

FORD FIESTA VAN 1.4 TDCI -10

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
30 дек. 10:06 Претпријатие ,

FORD FIESTA -12 70 KW

Година: 2012
Километража: 0 - 4 999
01 ноем. 15:28 ,

Ford Fiesta 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 16:57 ,

Ford Fiesta

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 95 000 - 99 999
16 мај 16:18 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -07

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 21:50 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci -07

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 14:52 Претпријатие ,

FORD FIESTA -17

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
27 окт. 08:03 ,

FORD FIESTA

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999
02 јул. 16:44 ,

Ford Fiesta

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток