Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Ford | Fiesta | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


13 јул. 18:58 Автомобили , Струмица

Ford Fiesta 1.4 TDCI NEUVEZENA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 мај 13:44 Автомобили , Струмица

Ford Fiesta 1.3 benzin plin

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 15:04 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Fiesta

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
07 авг. 19:52 Автомобили , Струмица

Ford Fiesta FULL Operma Klima raboti ZETEC Motor

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 16:18 Автомобили , Струмица

Ford Fiesta itno

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 95 000 - 99 999
26 апр. 20:12 Автомобили , Струмица

Ford Fiesta 1.8 diesel

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
25 дек. 12:25 Автомобили , Струмица

Ford Fiesta

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
12 дек. 10:52 Автомобили , Струмица

Ford Fiesta 1.4 CH -05

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 10:06 Автомобили , Струмица

Ford Fiesta -03 Dobro socuvan avtomobil

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 20:54 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Fiesta Dizel Nov uvoz Germanija -02

1 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток